Ako si vybrať platobný terminál a pokladňu


Kým drobnému podnikateľovi bez stálej prevádzkarne stačí mobil a môžnosť prijímať karty, v predajni potrebujete univerzálne, pokladničné riešenie, ktoré sa postará ako o karty, tak aj zásoby.

V predajni LB SERVIS a na eshope pokladna.sk môžete:

  • Ľahko získať komplexné platobné riešenie vrátane platobného terminálu za rozumných podmienok pre menšiu predajňu.
  • All-inclusive služby, ktoré si záujemca môže sám kúpiť na e-shope a v ideálnom prípade sám nastaviť bez nutnosti výjazdu.
Prenosný platobný terminál

Drobný podnikateľ, ktorý chce prijímať platobné karty, si môže vystačiť s android riešením v mobile a prenosným platobným terminálom. Mobil alebo tablet zaistí aj pripojenie pre eKasa, navyše sú k dispozícii bezplatné aplikácie, cez ktoré je možné v systéme eKasa účtovať.

Lenže v kamenných predajniach je to zložitejšie. Nie, že by si majiteľ obchodu nevystačil s jednoduchším riešením. Lenže to by malo za následok výrazné oneskorenia medzi nákupom tovaru / služby a prevedením platby. Kombinácia bežného mobilu či tabletu pre zaúčtovanie operácie a prenosného terminálu pre vykonanie platby vyžaduje minimálne desiatky sekúnd, čo si môže dovoliť len obchodník, ktorému pri pokladni nestojí rad zákazníkov. V opačnom prípade musí hľadať sofistikovanejšie riešenia.

Platobné terminály sú už neoddeliteľnou súčasťou transakcií v prevádzkach najrôznejšieho druhu.

Pre reštaurácie, kaviarne a podobné zariadenie je prenosný platobný terminál ideálne riešenie hlavne z toho dôvodu, že zákazníci môžu platiť kartou ešte pred opustením svojich stolov. Na využitie v gastro zariadeniach myslia aj výrobcovia, prenosné zariadenia mávajú zabudovanú tlačiareň účteniek.

Na trhu sa už objavujú nové modely prenosných platobných terminálov. Terminály majú farebný dotykový displej a je možné ich využiť ako pokladňa eKasa. Podrobnejšie informácie o platobnom terminále FiskalPRO A8 eKasa nájdete na Pokladna.sk

Zariadenie FiskalPRO predstavuje evolúciu predajného miesta, ktoré tvoria tri zariadenia v jednom - registračná pokladňa, platobný terminál a pokladničná tlačiareň.

Zaobstarajte si váš nový prenosný platobný terminál v systéme eKasa: