Dotykové pokladne terminály

Moderný pokladničný systém sa nezaobíde bez dotykovej obrazovky. Našim zákazníkom ponúkame dotykové obrazovky - dotykové pokladne, terminály vysokej kvality za rozumnú cenu so záručným aj pozáručným servisom, ktorý je samozrejmosťou.

Dotykové pokladne terminály

Vyberajte dotykové pokladne eKasa v našom e-shope

Dotykové pokladne do reštaurácie

Dodávame pokladničné systémy pre reštaurácie, ktoré sa vyznačujú hlavne jednoduchosťou obsluhy a teda veľmi rýchlym obslúžením zákazníkov. Pritom možno pokladničný systém nastaviť do detailu pre väčšinu reštauračných prevádzok. Pokladňa ponúka dotykový displej s terminálom, prepracovaným pokladničným softvérom. Pokladničný systém je možné rozširovať podľa potreby napr.o vedenie skladu a tvorbu kalkulácií, či štatistiky predaja. Samozrejmosťou je pripojenie tlačiarne účteniek, kuchynskej tlačiarne, či prepojenie viacerých pokladní vo väčších reštauráciách.

Moderné dotykové pokladne už nevidíme len v reštauráciách, ale prenikli aj do rôznych typov predajní. A nie je sa čomu diviť. Sú nielen moderné, ale aj spoľahlivé a skrátka výnimočné, a to nielen svojimi funkciami, ale aj dizajnom. Spoločnosť LB Servis Vám radi pomôže s riešením vhodným do vašej prevádzky.

FiskalPRO vás zaujme svojimi inovatívnymi a originálnymi eKasa riešeniami, ktoré sú určené pre Gastro prevádzky, mobilný predaj, služby a maloobchod. Pokladnica a dotykový platobný terminál v jednom zariadení zabezpečia rýchly a spoľahlivý predaj pre kamenné predajne aj mobilné prevádzky.

FiskalPro eKasa Android 10,1“ dotyková pokladničná zostava s platobným terminálom a množstvom užitočných funkcií.